KONST / Litografier / Färglitografi 14332025
nr 1433 2025
Joan Miró
(1893-1983), Spanien
Ej signerad, numrerad 832/1000. Färglitografi. Bladets mått: 80x60cm, oramat löst blad
Utrop:
2.000 kr
Såld:
3.400 kr
måndag 22 november 2021
kl 20:11:33
2.000 kr
1.600 kr
1.700 kr (Budbetjänt)
1.800 kr
1.900 kr (Budbetjänt)
2.200 kr
2.400 kr
3.000 kr
2.800 kr
3.000 kr (Budbetjänt)
3.200 kr
22 nov